Satışta! 1 Kişilik Ambulans Emniyet Kemeri İkaz Uyarı Sistemleri ( 1 Kişilik ) Daha büyük görüntüle

1 Kişilik Ambulans Emniyet Kemeri İkaz Uyarı Sistemleri ( 1 Kişilik )

Yeni ürün

Ambulanslar için Emniyet Kemeri Sesli ve Işıklı ikaz/uyarı Sistemi (1 kişilik)

Mevzuata uygun ambulanslar için emniyet kemeri ikaz / uyarı sistemi (2 koltuk için - 2 kişilik)

15 Nisan 2022 tarihine kadar geçerli, Minimum 10 araçlık filolarınız için kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için acele ediniz! 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Emniyet kemeri ikaz/uyarı sistemi ambulanslar için arka bölümlerdeki koltukların emniyet kemeri takılmadığında şoförü veya araç içindekileri sesli ve ışıklı olarak uyaran emniyet kemeri uyarı sistemi sensörü

Verilen fiyat 1 kişilik emniyet kemeri uyarı sistemi içindir. Fiyata montaj bedeli ve opsiyonel özellikler dahil değildir.  Montaj bedeli ve/veya opsiyonel özellikler için Ambulanslar için Emniyet Kemeri Sesli ve Işıklı ikaz sistemi siparişi sonrası iletişime geçebilirsiniz.

Emniyet kemeri sensör sistemlerimiz Tip Onay Belgeli ve EMC sertifikalı olup, tüm ambulans projelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. 

Emniyet kemeri ikaz uyarı sensör sisteminin kargosu ücretsizdir.

Sistem Bileşenleri:

·1 ad. Emniyet kemeri sensörü

·1 ad. Koltuk oturma sensörü

·1 ad. Elektronik kontrol ünitesi

·1 ad. Sesli uyarı için buzzer

·1 ad. Işıklı uyarı göstergesi

·Wi-Fi aktarıcı (opsiyonel)

Opsiyonel özellik

İş güvenliği için, hangi araçlarda veya ambulanslarda, sürücü veya yolcuların emniyet kemeri takıp takmadığı bilgisini anlık veya periyodik olarak takip etmek isteyen kurum ve kuruluşlar için emniyet kemeri takip sistemi de mevcuttur. Bu sistemle emniyet kemeri kullanım bilgileri 1 yıl boyunca ülkemizdeki sunucular üzerinde saklanmakta olup istenildiğinde geriye dönük olarak incelenebilmektedir. Bu özellik opsiyoneldir ve yalnızca filo tarzı araçlar için proje bazlı olarak kurulum yapılmaktadır.

2 kişilik ambulans emniyet kemeri ikaz sistemi