a plus arge logo

A Plus Arge Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.
1996 Yılından beri bilişim sektöründe çözümleri üreten mühendis kadromuz, kurumsal yazılım hizmetleri ile birlikte, kendi geliştirdiği elektronik tasarımlar ile yazılım ürünlerini birleştirip komple çözüm sunan otomasyon sistemleri geliştirme hizmetlerini de  vermektedir.
 
Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda proje ve çözümler üretme kabiliyetine sahip A Plus ArGe üretilen projelerin hayata geçirilmesini takiben, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarına göre kurulu projelerini geliştirmekte, kapasite artırımı, olası arıza ve sorunlara anında müdahale, kullanıcı eğitimi v.b. ihtiyaçların daimi olarak karşılanmasını sağlamakta, müşterisinin otomasyon sisteminin bir bütün olarak tüm sorumluluğunu üstlenmektedir.
 
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma disiplini ve uzman kadrosunun profesyonel ve anahtar teslim projeler üretme kabiliyeti sayesinde sektörde güvenilir bir yer edinmeyi başarmış, 20 yıla yakın süredir ürünlerini kullanan müşterilerinin referansları ile müşteri portföyünü geliştirmeye devam etmektedir.
 
Türkiye ve KKTC içerisinde birçok dev kuruma proje üretme başarısını göstermiş firmamız, ürün yelpazesi ile hizmet kalitesini her yıl daha da yukarılara taşıyarak, hizmet kalite standartlarında sektörü içerisinde birçok ilk’e imza atmış ve daimi müşteri memnuniyetinin önemine inanmıştır. Bu inanç ve Müşterilerinden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir.