Satışta! Koltuk Oturak Sensörü + SMS’li Araç Takip Sistemi Birarada Daha büyük görüntüle

Servis Koltuk Sensörü - 11 Koltuklu Sistem

30 Eylüle kadar kampanya fiyatı

Yeni ürün

Servis Koltuk Sensörü - 11 Koltuk

Yeni okul taşıtı yönetmeliğine uygun, şoför mahalli arkasındaki 11 öğrenci koltuğu için koltuk sensör sistemi (Şoför yanındaki koltuklar için sensör sistemi zorunluluğu yoktur).

30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli, Minimum 10 araçlık filolar için kampanyalı fiyatlarımızı tek servis aracı olana da sunduk. Yararlanmak için acele ediniz, mutlaka arayınız! 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

SERVİSFONE KOLTUK SENSÖR SİSTEMİ (11 Koltuk)

Yeni okul taşıtı yönetmeliğine uygun, şoför mahalli arkasındaki 11 öğrenci koltuğu için koltuk sensör sistemi (Şoför yanındaki koltuklar için sensör sistemi zorunluluğu yoktur).

30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli, Minimum 10 araçlık filolar için kampanyalı fiyatlarımızı tek servis aracı olana da sunduk. Yararlanmak için acele ediniz, mutlaka arayınız! 

  • Yeni Servis Taşıtları Yönetmeliğine uygun koltuk sensör sistemi. 
  • Kullanıcı dostu.
  • Kolay kurulum (Tak Çalıştır!).
  • Sistemin tüm belgeleri mevcuttur.
  • Sisteme opsiyonel olarak emniyet kemeri sensörü ilave edilebilir. (isteğe Bağlı)
  • Servisfone Veli Bilgilendirme Sistemi ile entegre olarak çalışabilir (isteğe Bağlı).
  • Araç takip sistemi ilave edilebilir (isteğe Bağlı)
  • İmalat hatalarına karşı 2 yıl garanti.

Servisfone Koltuk Sensörü Sistemi

Gaziantep Üniversitesi bünyesindeki Teknoparkta kurulu olan firmamız Aplus Arge Ltd. Şti. bünyesinde geliştirilen Servisfone koltuk sensör sistemi aracınızda bulunan mevcut koltuklarınız değiştirilmeden, koltuklarınıza kolaylıkla monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Servisfone koltuk sensör sisteminden gelen bilgiler, sistemle birlikte verilen klasik monitöre veya tablet bilgisayara aktarılarak aracınız yönetmeliğe uygun hale getirilmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak sistemin nasıl çalıştığına dair aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan koltuk sensörü sayısına göre aşağıdaki ürünlerimizin üzerine tıklayarak ayrıntılı bilgi ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

12 ad koltuk sensör sistemi, 13 ad koltuk sensör sistemi, 14 ad koltuk sensör sistemi, 15 ad koltuk sensör sistemi, 16 ad koltuk sensör sistemi, 17 ad koltuk sensör sistemi, 18 ad koltuk sensör sistemi, 19 ad koltuk sensör sistemi, 20 ad koltuk sensör sistemi, 21 ad koltuk sensör sistemi

Koltuk sensörü konfigürasyonlarımız aşağıdaki araçlar için uygundur:

12+1 taşıt koltuk sensörü, 13+1 taşıt koltuk sensörü, 14+1 taşıt koltuk sensörü, 15+1 taşıt koltuk sensörü, 16+1 taşıt koltuk sensörü, 17+1 taşıt koltuk sensörü, 18+1 taşıt koltuk sensörü, 19+1 taşıt koltuk sensörü, 20+1 taşıt koltuk sensörü, 21+1 taşıt koltuk sensörü

Ayrıca midibüs ve otobüsler için de özel konfigürasyonlar mevcuttur. 

Servisfone koltuk sensör sistemi videosunu izle!

Koltuk Sensörü

Sensörlü Emniyet Kemeri Sistemi (Opsiyonel)

Bazı il ve ilçelerde okul taşıtlarında koltuk sensörü sistemi ile birlikte emniyet kemeri sensörü sistemi de istenebilmektedir. Bu amaçla, ihtiyaç olduğunda Servisfone koltuk sensörü sistemine sensörlü emniyet kemerleri de kolayca adapte edilebilmektedir. Koltuk sensörleriyle birlikte sensörlü emniyet kemerinden gelen bilgiler anlık olarak aynı servisfone ekranına aktarılmaktadır.

3 Noktalı Otomatik Emniyet Kemeri (Opsiyonel)

Okul taşıtınızda bulunan emniyet kemerleri omuzdan ve belden bağlanacak şekilde 3 noktalı otomatik emniyet kemerleri ile değiştirilecekse, Servisfone Koltuk Sensörü Sistemi ile birlikte emniyet kemerlerinizi de gönderebilmekteyiz.

Servisfone Veli Bilgilendirme Sistemi (Opsiyonel)

A Plus Arge ürünleri olan Servisfone koltuk sensör sistemi ve Servisfone veli bilgilendirme sistemi birlikte çalışarak eşsiz bir yapı oluşturmakta ve okul, servis şirketi ve veliler arasındaki koordinasyonu en üst seviyeye çıkartmaktadır. Bu sistem sayesinde veliler daha servis aracı eve yaklaşırken telefonla aranıp çocuğu servis aracına hazırlayabilmekte, çocuklar servis aracına bindiğinde ve okula vardığında otomatik olarak SMS ile bilgilendirilmektedir. Aynı zamanda veliler aracın konum bilgisini anlık olarak cep telefonlarından izleyebilmektedir. Bu sistem sayesinde servis şirketleri ve servis sürücüleri de öğrencileri beklemeden indirip bindirebilmekte zaman ve yakıt kaybından kurtulmaktadırlar. Ayrıca sistem içerisinde bulunan aidat takip sistemi ile de servis ücretlerini zamanında toplayabilmektedirler. 

Katalog: 

Servisfone veli bilgilendirme sistemi kataloğunu incelemek için lütfen buraya tıklayınız!

Servisfone Koltuk Sensör Sistemi ve Servisfone veli bilgilendirme sistemi videoları

Video-1 izle!

Video-2 izle!

Koltuk sensörü ve Öğrenci Takibi

Montaj Hizmeti

Servisfone koltuk sensör sisteminin aracınıza montajını, ücreti karşılığında Gaziantep'te veya Bursa'daki kendi işyerlerimizde yaptırabileceğiniz gibi, kendiniz ya da bulunduğunuz bölgedeki oto döşemeci ve oto elektrikçiler vasıtasıyla da yapabilirsiniz.

NVR Video Kayıt Sistemi

Aracınızda NVR video kayıt sistemi yoksa ve taktırmak isterseniz uzman ekibimizle ve uygun fiyatlarla sizlere bu konuda da yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gazetelerdeki Servisfone Haberleri

Servisfone hakkındaki haberler için lütfen buraya tıklayınız!

İletişim

Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi almak için bize aşağıdaki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz;

0850 885 2909