Emniyet Kemeri ve Koltuk Sensörü (15 Koltuk)

Yeni ürün

Koltuk Sensörü + 3 Nokta Emniyet Kemeri - 15 Koltuk

Yeni okul taşıtı yönetmeliğine uygun, şoför mahalli arkasındaki 15 öğrenci koltuğu için koltuk sensör sistemi ve otomatik emniyet kemeri seti (Şoför yanındaki koltuklar için sensör sistemi zorunluluğu yoktur).

15 Nisan 2022 tarihine kadar geçerli, Minimum 10 araçlık filolarınız için kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için acele ediniz! 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Öğrenci Servisi Koltuk Sensörü ve Emniyet Kemeri Seti (15 Koltuk)

Yeni okul taşıtı yönetmeliğine uygun, şoför mahalli arkasındaki 15 öğrenci koltuğu için koltuk sensör sistemi + 3 nokta otomatik emniyet kemeri seti (Şoför yanındaki koltuklar için sensör sistemi zorunluluğu yoktur). Verilen fiyatlara KDV dahildir.

15 Nisan 2022 tarihine kadar geçerli, Minimum 10 araçlık filolarınız için kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için acele ediniz, mutlaka arayınız! 

  • Yeni Servis Taşıtları Yönetmeliğine uygun koltuk sensör sistemi. 
  • Kullanıcı dostu.
  • Kolay kurulum (Tak Çalıştır!).
  • Sistemin tüm belgeleri mevcuttur.
  • Sisteme opsiyonel olarak emniyet kemeri sensörü ilave edilebilir.
  • Servisfone Veli Bilgilendirme Sistemi ile entegre olarak çalışabilir (opsiyonel).
  • Araç takip sistemi ilave edilebilir (Opsiyonel)

 

servisfone koltuk sensörü

Servisfone Koltuk Sensörü Sistemi

Gaziantep Üniversitesi bünyesindeki Teknoparkta kurulu olan firmamız Aplus Arge Ltd. Şti. bünyesinde geliştirilen Servisfone koltuk sensör sistemi aracınızda bulunan mevcut koltuklarınız değiştirilmeden, koltuklarınıza kolaylıkla monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Servisfone öğrenci koltuk sensör sisteminden gelen bilgiler, sistemle birlikte verilen klasik monitöre veya tablet bilgisayara aktarılarak aracınız yönetmeliğe uygun hale getirilmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak sistemin nasıl çalıştığına dair aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz. 

Servisfone koltuk sensör sistemi videosunu izle!

Belgelerimiz:

Servisfone koltuk sensör sistemi belgelerini görmek için lütfen buraya tıklayınız!

Koltuk Sensörü

3 Noktalı Otomatik Emniyet Kemeri (Opsiyonel)

Okul taşıtınızda bulunan emniyet kemerleri omuzdan ve belden bağlanacak şekilde 3 noktalı otomatik emniyet kemerleri ile değiştirilecekse, Servisfone Koltuk Sensörü Sistemi ile birlikte emniyet kemerlerinizi de gönderebilmekteyiz.

Sensörlü Emniyet Kemeri Sistemi (Opsiyonel)

Bazı il ve ilçelerde okul taşıtlarında koltuk sensörü sistemi ile birlikte emniyet kemeri sensörü sistemi de istenebilmektedir. Bu amaçla, ihtiyaç olduğunda öğrenci koltuk sensörü sistemine sensörlü emniyet kemerleri de kolayca adapte edilebilmektedir. Koltuk sensörleriyle birlikte sensörlü emniyet kemerinden gelen bilgiler anlık olarak aynı servisfone ekranına aktarılmaktadır.

 

servisfone servis takip servisi 

Servisfone Veli Bilgilendirme Sistemi (Opsiyonel)

 

A Plus Arge ürünleri olan Servisfone koltuk sensörü sistemi ve Servisfone veli bilgilendirme sistemi birlikte çalışarak eşsiz bir yapı oluşturmakta ve okul, servis şirketi ve veliler arasındaki koordinasyonu en üst seviyeye çıkartmaktadır. Bu sistem sayesinde veliler daha servis aracı eve yaklaşırken telefonla aranıp çocuğu servis aracına hazırlayabilmekte, çocuklar servis aracına bindiğinde ve okula vardığında otomatik olarak SMS ile bilgilendirilmektedir. Aynı zamanda veliler aracın konum bilgisini anlık olarak cep telefonlarından izleyebilmektedir. Bu sistem sayesinde servis şirketleri ve servis sürücüleri de öğrencileri beklemeden indirip bindirebilmekte zaman ve yakıt kaybından kurtulmaktadırlar. Ayrıca sistem içerisinde bulunan aidat takip sistemi ile de servis ücretlerini zamanında toplayabilmektedirler. 

 

Katalog: 

Servisfone veli bilgilendirme sistemi kataloğunu incelemek için lütfen buraya tıklayınız!

Servisfone Koltuk Sensör Sistemi ve Servisfone veli bilgilendirme sistemi videoları

Video-1 izle!

Video-2 izle!

Montaj Hizmeti

Servisfone koltuk sensör sisteminin aracınıza montajını, ücreti karşılığında Gaziantep'te veya Bursa'daki kendi işyerlerimizde yaptırabileceğiniz gibi, kendiniz ya da bulunduğunuz bölgedeki oto döşemeci ve oto elektrikçiler vasıtasıyla da yapabilirsiniz.

NVR Video Kayıt Sistemi

Aracınızda NVR video kayıt sistemi yoksa ve taktırmak isterseniz uzman ekibimizle ve uygun fiyatlarla sizlere bu konuda da yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gazetelerdeki Servisfone Haberleri

Servisfone hakkındaki haberler için lütfen buraya tıklayınız!

İletişim

Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi almak için bize aşağıdaki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz;

Tel-1: 0533 214 1641 

Tel-2: 0850 885 2909